STARTARTYKUŁYBAZY LINKÓWFORUMKONTAKT
25 Maj 2018  
 Logowanie
Użytkownik

Hasło


Rejestracja »
Zapomniane hasło?
 Redakcja
Kontakt
Regulamin
Promocja
 NewsLetter
 Player

 BRASS:
2009
2008

Dodaj Info >>

  Time To Express nadciąga.
Miałem ochotę napisać dziś więcej, ale wstrzymam się jeszcze. Poniżej zamieszczam krótką biografię zespołu, który mam nadzieję, że wprowadzi trochę świeżości w naszym skostniałym ogarniętym kryzysem społeczeństwie. Przy dźwiękach muzyki przeczytajcie sobie króciutką biografię zespołu, który wie czego chce. Więcej napisze w momencie pojawienia się ich debiutanckiego albumu, a będzie to 8 kwietnia. Teraz macie przedsmak tego co was czeka. Posłuchajcie uważnie, naróbcie sobie ochoty na więcej, bo warto i już.

Time To Express to rockowa grupa pochodząca z nadmorskiego Kołobrzegu jednakże, zespół zawiązał się w Gryficach i za początek powstania przyjmuje się jesień 2005 roku. Od momentu zaistnienia - już po kilku miesiącach intensywnych prób TIME TO EXPRESS został okrzyknięty Indywidualnością Muzyczną Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Szczecinie i ramach nagrody zarejestrował swoje pierwsze demo zatytułowane: Time To Express E.P. które bardzo szybko spotkało się z dobrymi recenzjami i było prezentowane w Polskim Radiu Bis, Polskim Radio Szczecin i Polskim Radio Koszalin.
Po serii udanych koncertów oraz zmianie składu: Time To Express zarejestrował swoje drugie demo, które otworzyło zespołowi drogę do finału festiwalu Union Of Rock 2007 w Węgorzewie, gdzie na jednej scenie zagrał obok czołówki polskiego rocka jak i innych zagranicznych gwiazd (m.in. Dog Eat Dog i Anathema). W tym samym roku zespół został laureatem festiwalu Rockowe Ogródki w Płocku, jednakże kluczowym momentem w krótkiej acz bogatej historii grupy, było zwrócenie na nią uwagi przez Piotra Kaczkowskiego z radiowej Trójki, który zamieścił utwór Tysiąc Nowych Dni na swojej składance Artyści Minimaxu, oraz Minimax Jarocin 2007 - składanka z finalistami festiwalu Jarocin 2007. W czerwcu roku 2007 zespół zagrał w finale festiwalu Gramy 2007 w Szczecinie, zbierając bardzo dobre recenzje, co zaowocowało wydaniem utworu na festiwalowej płycie oraz sesją nagraniową w Polskim Radio Szczecin. Obecnie formacja Time To Express przygotowuje się do wydanie debiutanckiego albumu, który ukaże się 8 kwietnia 2009 roku, nakładem niezależnej wytwórni BIG BLUE RECORDS.


TIME TO EXPRESS

 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

 Szukaj:

 Ostatnie Artykuły
Gitara i jazz - trochę historii.
Agnes Milewski - artystka o polskich korzeniach.
EveryNight - Biografia
OCTOBER DRUM FEST
Dreamerion - Biografia
AZYLUM - Biografia
CIRYAM - Biografia Zespołu
Time To Express nadciąga.
XI MAŁOPOLSKI KONKURS ORKIESTR DĘTYCH
"ECHO TROMBITY 2009"
Szkoła Językowa - Abba cz.2
Patio Winter Fest!!!
   
(Powered by PHP-Fusion) Copyright © 2018 by MUZYKOMANI.pl