STARTARTYKUŁYBAZY LINKÓWFORUMKONTAKT
25 Maj 2018  
 Logowanie
Użytkownik

Hasło


Rejestracja »
Zapomniane hasło?
 Redakcja
Kontakt
Regulamin
Promocja
 NewsLetter
 Player

 BRASS:
2009
2008

Dodaj Info >>

  Dreamerion - Biografia
Dreamerion to projekt muzyczny zainicjowany w 2004 roku przez Jakuba Ernestowicza w małej miejscowości Wabcz niedaleko Chełmna. Zarówno sam projekt jak i muzyka powstawały i powstają spontanicznie. Muzykę Dreamerion można określić jako gothic/dark ambient/dark wave/neoclassical.
Głównym tematem tekstów jest śmierćrć. Śmierć dzieci, zabieranych w nocy przez tytułowego ducha - Dreameriona. Wracając, w utworach poruszana jest tematyka bólu, strachu, cierpienia, momentu śmierci i samotności.
Pierwsze demo - "Contrastr" zostało nagrane w styczniu/lutym 2005 roku. Utwory z tej kompilacji zostały przyjęte dość ciepło. Jednak jest w nich dużo niedociągnięć. Pozwoliły one jednak artyście zdobyć więcej doświadczenia w tworzeniu muzyki. W listopadzie tego samego roku skończył następne demo - "Death Hurts Only A Moment". Kompozycje na nim są już bardziej rozbudowane. Obok spokojnych momentów można usłyszeć tam bardziej żywiołowe fragmenty okraszone "grobowym" growlingiem i szeptami. Kilkadziesiąt rozprowadzonych demówek spotkało się z pozytywnym przyjęciem. 21.II.2008 miała miejsce premiera najnowszego wydawnictwa - "The Pain Without Name", które wydał polski netlabel Kaos Ex Machina. Jest to album bardziej stonowany, nadający się na słuchanie w długie zimowe noce czy podczas ponurych deszczowych dni. Jest on do ściągnięcia ze strony wytwórni www.kaos-ex-machina.pl/promotions/releases.htm

Oficjalna strona: www.dreamerion.dbv.pl
Profil MySpace: www.myspace.com/dreamerion


 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

 Szukaj:

 Ostatnie Artykuły
Gitara i jazz - trochę historii.
Agnes Milewski - artystka o polskich korzeniach.
EveryNight - Biografia
OCTOBER DRUM FEST
Dreamerion - Biografia
AZYLUM - Biografia
CIRYAM - Biografia Zespołu
Time To Express nadciąga.
XI MAŁOPOLSKI KONKURS ORKIESTR DĘTYCH
"ECHO TROMBITY 2009"
Szkoła Językowa - Abba cz.2
Patio Winter Fest!!!
   
(Powered by PHP-Fusion) Copyright © 2018 by MUZYKOMANI.pl