STARTARTYKUŁYBAZY LINKÓWFORUMKONTAKT
25 Maj 2018  
 Logowanie
Użytkownik

Hasło


Rejestracja »
Zapomniane hasło?
 Redakcja
Kontakt
Regulamin
Promocja
 NewsLetter
 Player

 BRASS:
2009
2008

Dodaj Info >>

  OCTOBER DRUM FEST
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PERKUSYJNY - OCTOBER DRUM FEST

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 25 września - 18 października 2009 w salach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Opolu odbędą się dwa Ogólnopolskie Konkursy Perkusyjne w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego October Drum Fest.
1. VI Ogólnopolski Konkurs dla młodych wibrafonistów
2. VI Ogólnopolski Konkurs Zestawowy w tym roku pod nazwą Konkurs Mapex - Drummer of Tomorrow Poland

Ogólnopolski konkurs zestawowy jest pierwszym etapem międzynarodowego konkursu Drummer of Tomorrow współorganizowanego razem z firmą Mapex. Finalista etapu krajowego weźmie udział w konkursie międzynarodowym podczas targów muzycznych NAMM w Los Angeles lub Musik Messe we Frankfurcie w 2010 roku. Główną nagrodą Drummer of Tomorrow 2010 jest tygodniowy pobyt i lekcje perkusji w Stanach Zjednoczonych, zapewniony przelot i zakwaterowanie, a także możliwość występów podczas festiwali perkusyjnych na całym świecie. Ponadto nagrodami będą zestawy i akcesoria perkusyjne.
Regulaminy obu konkursów oraz program obowiązkowy konkursu wibrafonowego znajdą Państwo tutaj ».
W jury konkursów na szczeblu krajowym zasiądą wybitni profesorowie i koncertujący muzycy z kraju jak też z zagranicy specjalizujący się w grze na obu tych instrumentach, m.in. Ney Rosauro, Robert Van Sice, Will Calhoun i Antonio Sanchez.
Podczas festiwalu oprócz konkursów odbędzie się wiele koncertów muzyki klasycznej, jazzowej, rockowej i etnicznej. Odbędzie się także szereg warsztatów instrumentalnych i lekcji pokazowych prowadzonych przez zaproszonych do udziału w festiwalu wybitnych perkusistów i innych instrumentalistów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nowością podczas tegorocznego festiwalu będzie duża wystawa instrumentów perkusyjnych klasycznych, latynoskich i jazzowych, podczas której będzie można zobaczyć, usłyszeć i wypróbować instrumenty, talerze i pałki wielu bardzo znanych firm - Yamaha, Premier, Vater, Bergerault, Adams, Ludwig/Musser, Paiste, Sabian jak i tych nowszych wchodzących dopiero na polski rynek - Innovative, Anatolian, Mastersound, World Max, Humes & Berg…. Niespodzianką jaką organizatorzy przygotowali dla wszystkich osób odwiedzających tegoroczną wystawę będą bardzo atrakcyjne warunki zakupu instrumentów oraz podpisanych podczas jej trwania umów intencyjnych dotyczące wszystkich biorących w wystawie firm. TO JEDYNA W NASZYM KRAJU TEGO TYPU WYSTAWA TEGO TAK BARDZO NIETYPOWEGO INSTRUMENTARIUM. MUSICIE PAŃSTWO SKORZYSTAĆ Z TEJ NIEPOWTARZALNEJ OKAZJI.
Pozostaje nam tylko zaprosić wszystkich Państwa od Opola na October Drum Fest. Szczegółowy plan festiwalu oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konkursów, warsztatów i wystawy możecie Państwo znaleźć na stronach internetowych:
www.miedzynarodowyfestiwalperkusyjny.pl
www.internationalpercussionfestival.pl


 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.


 Szukaj:

 Ostatnie Artykuły
Gitara i jazz - trochę historii.
Agnes Milewski - artystka o polskich korzeniach.
EveryNight - Biografia
OCTOBER DRUM FEST
Dreamerion - Biografia
AZYLUM - Biografia
CIRYAM - Biografia Zespołu
Time To Express nadciąga.
XI MAŁOPOLSKI KONKURS ORKIESTR DĘTYCH
"ECHO TROMBITY 2009"
Szkoła Językowa - Abba cz.2
Patio Winter Fest!!!
   
(Powered by PHP-Fusion) Copyright © 2018 by MUZYKOMANI.pl