STARTARTYKUŁYBAZY LINKÓWFORUMKONTAKT
25 Maj 2018  
 Logowanie
Użytkownik

Hasło


Rejestracja »
Zapomniane hasło?
 Redakcja
Kontakt
Regulamin
Promocja
 NewsLetter
 Player

 BRASS:
2009
2008

Dodaj Info >>

  EveryNight - Biografia
EveryNight, to kolejny artysta, którego prezentujemy na łamach naszego wortalu. Dziś mamy do czynienia z ostrymi dźwiękami, które memu sercu są najbliższe - Metal, Metal Everywhere!!! Poniżej krótka biografia zespołu. W trakcie lektury zapraszam do jednoczesnego przesłuchania kilku utworów zespołu.

Cała przygoda zaczęła się kiedy Mateusz i Andrzej (a wcześniej także i Łukasz) odeszli z poprzedniego zespołu. Wspólne doświadczenia z nieudanej kapeli zrodziły pomysł stworzenia czegoś nowego, lecz tym razem całkowicie na poważnie. Tak narodziła się idea EveryNight..
Połowa składu już była: Mateusz - perkusja, Łukasz - gitara, zaś Andrzej za mikrofonem. Dzięki poza jasielskim znajomościom Mateusz poznał Michała. Po zagraniu jednego utworu razem odkryli ze problem zgrania się jest załatwiony. Został problem basisty. Mateusz widział na tym stanowisku jedynie Piotrka, którego miał już zresztą okazję widzieć w grze. Zgodził się, lecz tylko gościnnie. To był maj 2008 roku..
Po paru próbach Piotrek podziękował za grę, wyjeżdżając wraz z zespołem w którym grał do pracy. Kapela znowu z trudem poszukiwała basisty. Sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót..
Piotrek wrócił do Jasła poszukując nowego zespołu. Odszedł z poprzedniego po dość poważnej sprzeczce. Kapela zgodziła się przyjąć basistę w swoje szeregi i w ten sposób skład został ustalony:
EVERYNIGHT

Po ustaleniu nazwy na EveryNight kapela musiała się sprężać, ponieważ miała tydzień na zagranie swojego pierwszego koncertu, w dodatku przed jasielską publicznością! W ciągu tygodnia powstały nasze pierwsze utwory: The Lie, Wyzwolenie, Crush, Tacy jak my, Chwila. Dnia 12 lipca stanęliśmy na naszej pierwszej scenie. Po naszym debiucie przyszedł czas na regularne próby, dopracowywanie już istniejących kompozycji i tworzenie nowych. Kolejna okazja do pokazania się pojawiła się 7 dni po koncercie w Jaśle, na Dniach Brzostka 19 lipca. Tym razem lepiej się przygotowaliśmy ;) Zagraliśmy u boku zespołu Tug Boat. Niestety muzyka obu kapel chyba nie za bardzo pasuje do rodzinnych pikników. Brzostek był jednak zadowolony i w ten sposób zdobyliśmy kolejnych fanów.

Dzięki kontaktom końcem sierpnia weszliśmy do prywatnego studia nagraniowego, aby nagrać dwa utwory i wysłać je do Rzeszowa i Gorlic. Wybór padł na Chwilę i Noc i to one otworzyły nam drogę do innych miast. Występ na Wielkiej Bitwie Gorlickiej i zajęcie w niej 3. miejsca było naszym drugim poważniejszym sukcesem.
EVERYNIGHT w serwisie www.muzzo.pl


Skład EveryNight:
Andrzej Poliwka – wokal
Michał Boroń – gitara solowa
Łukasz Wilk – gitara rytmiczna
Piotr Galbas – bas
Mateusz Wilk – perkusja


 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

 Szukaj:

 Ostatnie Artykuły
Gitara i jazz - trochę historii.
Agnes Milewski - artystka o polskich korzeniach.
EveryNight - Biografia
OCTOBER DRUM FEST
Dreamerion - Biografia
AZYLUM - Biografia
CIRYAM - Biografia Zespołu
Time To Express nadciąga.
XI MAŁOPOLSKI KONKURS ORKIESTR DĘTYCH
"ECHO TROMBITY 2009"
Szkoła Językowa - Abba cz.2
Patio Winter Fest!!!
   
(Powered by PHP-Fusion) Copyright © 2018 by MUZYKOMANI.pl